Włókniarz pojechał do Wiśniowej Góry, gdzie wygrał z a-klasową Andrespolią 2:0 (1:0) po trafieniach Huberta Mikołajczyka w 41. minucie i Artura Sobytkowskiego w 51. minucie.

Włókniarz: Marciniak – Jarych (65. Malinowski), Żabolicki, Bronka (54. Czerwiński), Kosatka (65. Kowalski) – Mikołajczyk (61. Rikszajd), Kaczorowski, Becht, Olszewski (68. Rokuszewski) – Sobytkowski (61. Przyk), Makowski (46. Szafoni).

Iskra Dobroń zrewanżowała się KAS-owi Konstantynów za ligową porażkę i ograła ekipę Piotra Stelmasiaka 2:1 (2:0). Bramki dla dobronian strzelili Oskar Nazarczyk w 20. minucie oraz weteran Michał Kacprzyk w 35. minucie.

Iskra: Wójt – Pawlak, Cichacki (Pilarz), Sowiński, M. Kacprzyk – Nazarczyk, Polit, Lisowski (Łucki), Stachowski (Kalas) – Jurkowski (Pijarowski), Nowakowski (Dobroszek).