GLKS Dłutów – Victoria Rąbień 1:0 (0:0)

Bramka: Bartłomiej Grala

Trzecie zwycięstwo w szóstym meczu odnieśli nieuznający jak dotychczas kompromisów (0 remisów) podopieczni Zdzisława Leszczyńskiego. Tym razem skromnie 1:0 pokonali u siebie faworyzowaną Victorię Rąbień.
W pierwszej połowie wczorajszego spotkania na boisku wiało nudą, a sytuacji bramkowych było jak na lekarstwo. Po przerwie po jednym z rzutów wolnych najwięcej sprytu wykazał Bartłomiej Grala i skierował piłkę do siatki zdobywając, jak się później okazało, zwycięską bramkę.
Po objęciu prowadzenia przez GLKS mocniej zaatakowała Victoria, ale dobrze spisywała się obrona dłutowian oraz bramkarz Tomasz Stolarczyk. Wobec ataków drużyna z Rąbienia bardziej się odkryła, co pozwoliło na szybie kontry gospodarzy, ale więcej bramek już nie padło.
Po tej wygranej GLKS zajmuje 9. miejsce w tabeli z 9 punktami na koncie.

GLKS: Stolarczyk - Witkowski, Leszczyński, Grala, Skiba -Borowiec, Sendal, Łańcuchowski, Psuja - Wieczorek, Dobrzański.