Trzecia kolejka GLPN-u nie rozpieściła młodych piłkarzy, jeśli chodzi o pogodę, ci jednak nie patrząc na niekorzystne warunki atmosferyczne, ochoczo przystąpili do gry. Efekt? 56 bramek – najwięcej dotychczas w jednej kolejce.

Na uwagę zasługuje ogromny pogrom, jaki rywalom zafundowali zawodnicy SM Terrorist. 24:0 w spotkaniu z Włókniarzem robi wrażenie. Dzięki tylu bramkom do walki o króla strzelców włączyli się Daniel Pietras i Patryk Nowakowski.

Tego dnia wszyscy jednak czekali na starcie dwóch przewodzących w tabeli drużyn – Tych Lepszych oraz GKS-u Ksawerów. Niespodziewanie mecz na szczycie okazał się jednostronnym widowiskiem, w którym Ci Lepsi zwyciężyli 9:0 i umocnili się na prowadzeniu w tabeli.

Wciąż niepokonaną drużyną zostaje także F&W, które tym razem pokonało 5:1 O'Neil. W pozostałych meczach padły następujące wyniki: Pogoń Kreta – FC Watykan 0:3 (walkower), FC Barcelona – FC Pabianice 6:3, FC Drewniacy – FC Dobrzynka 6:2.

W tabeli prowadzą Ci Lepsi (9 pkt.) przed F&W (7 pkt.), GKS-em Ksawerów, SM Terrorist, FC Watykan oraz FC Drewniacy (wszyscy po 6 pkt.). Na końcu z zerowym dorobkiem znajduje się zaś Włókniarz.

Najlepsi strzelcy: Konrad Poprawa 11, Patryk Nowakowski 10, Oskar Sokołowski, Bartek Kaśkiewicz i Daniel Pietras po 9.