Pierwsza kolejka obfitowała w dużą ilość bramek, których w 6 meczach padło aż 45. Duża w tym zasługa dwóch drużyn: GKS-u Ksawerów oraz Ci Lepsi, które wygrały swoje mecze odpowiednio 14:1 (z Pogoń Kreta) i 14:2 (z FC Drewniacy). To te dwie drużyny znajdują się więc na czele tabeli. Ciekawie było także w meczu Football&Weed z FC Pabianice, który po kilku zwrotach akcji ostatecznie zakończył się remisem 4:4 i podziałem punktów. Niespodzianką była zaś porażka faworyzowanego Włókniarza z FC Dobrzynką. Na swój mecz nie stawiła się FC Barcelona i rywale otrzymali punkty walkowerem.

Komplet wyników:
GKS Ksawerów - Pogoń Kreta 14:1
FC Barcelona - FC Watykan 0:3 (walkower)
Ci Lepsi - FC Drewniacy 14:2
Football&Weed - FC Pabianice 4:4
SM Terrorist - O'Neil 3:1
Włókniarz Pabianice – FC Dobrzynka 0:2

Najlepsi strzelcy:Konrad Poprawa (Ksawerów) 6, Bartosz Kaśkiewicz (Ci Lepsi) 5, Oskar Ratajczyk (Ksawerów) i Oskar Sokołowski (Ci Lepsi) po 4.

 

Składy drużyn przewodzących w tabeli:

GKS Ksawerów: Konrad Poprawa (kapitan), Adrian Poros, Robert Adasiak, Szymon Fraszak, Oskar Ratajczyk, Mikołaj Kiel, Mateusz Rózga.
Ci Lepsi: Dawid Szenrok (kapitan), Bartosz Kaśkiewicz, Mateusz Migdal, Krzysztof Rudzki, Kamil Jurek, Patryk Siuda, Oskar Sokołowski, Wiktor Gorczyca.