W piątej kolejce zawodnicy zdobyli 50 bramek. Jak zwykle nie zawiedli Ci Lepsi, którzy pokonali FC Barcelonę 13:0. W meczu tym Oskar Sokołowski zdobył 6 bramek i z 15 golami wyszedł na prowadzenie w klasyfikacji strzelców.

Wymęczone zwycięstwo zanotowała druga niepokonana jak dotąd drużyna – Football&Weed, która w ostatniej minucie strzeliła bramkę na 2:1 z FC Drewniacy.

Mimo przegranej na pochwałę zasługuje Pogoń Kreta, która grała w osłabieniu jednego zawodnika, a mimo to strzeliła 3 bramki. To jednak nie wystarczyło do wygrania meczu (porażka 3:7). Walkower za mecz z SM Terrorist, które trapi plaga kontuzji, otrzymał GKS Ksawerów.

Wysoką wygraną z Włókniarzem zanotował O'Neil, zwyciężając aż 15:2. W ostatnim meczu Watykan pokonał 5:2 Dobrzynkę.

W czołówce tabeli bez zmian z kompletem 15 punktów prowadzą Ci Lepsi, drudzy są Football&Weed (13 punktów), a podium zamyka GKS Ksawerów (12 punktów). Wciąż bez zdobyczy punktowej najmłodsza drużyna w lidze – Włókniarz Pabianice.
Najlepsi strzelcy: Oskar Sokołowski 15, Damian Wąsik (O'Neil) 13, Bartek Kaśkiewicz (Ci Lepsi) 12, Konrad Poprawa (GKS Ksawerów) i Jakub Palmowski (FC Pabianice) po 11.