Tym razem ekipa z Ksawerowa nie sprawiła niespodzianki, tak jak tydzień temu, gdy w Głownie ograła wicelidera. W pierwszej połowie GKS przegrywał już 0:2, gdy po wrzutce Tomasza Ostalczyka i zgraniu głową Dawida Kaźmierczaka kontaktową bramkę strzelił Daniel Dudziński.

Tuż po przerwie czerwoną kartkę dostał wychowanek PTC, Dariusz Dolewka (Zawisza) i rzgowianie musieli bronić się w dziesięciu. A jednak grający w osłabieniu Zawisza strzelił bramkę na 1:3. W doliczonym czasie gry po dograniu Rafała Rikszajda, rozmiary porażki zmniejszył Jan Rychta.

- Niestety, nie wypracowaliśmy zbyt wielu klarownych okazji w tym spotkaniu – mówi Arkadiusz Wójcik, kierownik GKS. – Rywal dobrze i mądrze się bronił, dlatego wywiózł od nas punkty.

GKS: Rzeźniczak – Kubala, Kaźmierczak, Górecki, Szynka (Ochencki) – Ostalczyk (J. Rychta), Wojtyniak (Cukierski), Telesiewicz, Rikszajd, Jędrzejczyk (Żurawski) – Dudziński (Bajer).