Tęcza rozpoczęła mecz jak z nut i po 20 minutach prowadziła już 2:0. Impuls do ataku dał dłutowianom gol Marcina Klucha. Później na listę strzelców wpisali się Dawid Rula i Paweł Jach. Do przerwy GLKS prowadził 3:2.

Po zmianie stron Tęcza doprowadziła do wyrównania. Dłutów ma w składzie jednak niezawodnego Jacha, który znów dał GLKS-owi prowadzenien(4:3). Tego jednak nie udało się utrzymać do końca. Testowanego bramkarza na pięć minut przed końcem zaskoczył strzał z rzutu wolnego.

W GLKS brakowało bramkarzy: Macieja Chudzika i Dawida Bukowieckiego oraz graczy z pola: Adama Skiby, Piotra Psui, Wojciecha Klebera, Emila Łańcuchowskiego i Dominika Mosińskiego.

Dłutów: testowany – Kaczmarek, Woch, Ciniewski, testowany – Kluch, Krystera, Rula, Stolarek, Sendal – Jach. Na zmiany: Stelmach, testowany.