Zawodnicy z Piątkowiska wygrali w III Mikołajkowym Turnieju Piłki Nożnej dla rocznika 2003 pod patronatem prezydenta Zduńskiej Woli. W turnieju wzięło udział 10 drużyn podzielonych na dwie grupy. Orzeł grał w grupie z Olimpią II Karsznice, MULKS-em Łask, Wartą Sieradz oraz Victorią Szadek. W półfinale młodzi piłkarze z Piątkowiska pokonali 3:0 WKS Wieluń, a w finale pokonali po rzutach karnych 3:2 Wartę Sieradz (w regulaminowym czasie gry był remis 1:1). Najlepszym zawodnikiem turnieju został Patryk Witasik z Orła. Zwycięzcy grali w składzie: Igor Kocik, Maciej Ochal, Wiktor Bogusławski, Patryk Witasik, Kacper Pietrasiak, Miłosz Dłużyński, Michał Witasik, Juliusz Włodarczak, Mateusz Pietrzak.

Z kolei w turnieju PSP CUP rozegranym w hali łódzkiej Anilany piłkarze Orła zajęli drugie miejsce. W turnieju tym wzięło udział 8 drużyn. Obok Orła były to: GKS Ksawerów I i II, APN Piotrków Trybunalski I i II, Akademia Tuszyn, Akademia Futbolu Tomasz Hajto oraz Mazovia Tomaszów Mazowiecki. W półfinale Orzeł pokonał 1:0 Akademię Tomasza Hajto, a w finale w derbach powiatu Orzeł uległ GKS-owi Ksawerów po rzutach karnych 1:3 (w regulaminowym czasie było 0:0).

W tym turnieju Orzeł grał w składzie: Igor Kocik, Maciej Ochal, Wiktor Bogusławski, Patryk Witasik, Kacper Pietrasiak, Wiktor Janecki, Sebastian Józiak, Miłosz Dłużyński, Michał Witasik, Juliusz Włodarczak, Mateusz Pietrzak, Jakub Wąsik.