Pierwsza wygrała 4:0 (2:0) z Włókniarzem Konstantynów Łódzki. Trzy gole strzelił testowany Ukrainiec, czwartą dołożył Oskar Nazarczyk. Ukrainiec trafił w sparingach już cztery razy. Pierwszy mecz z Victorią Rąbień niezbyt mu wyszedł, w kolejnym z Jagiellonią Tuszyn strzelił gola. W sobotę trafił trzykrotnie.

Jak podkreśla szkoleniowiec, obiecująco wygląda współpraca testowanego Ukraińca z Tomaszem Niżnikowskim. „Niżnik” jesienią był często osamotniony w ofensywnych poczynaniach. Nie jest to typ snajpera, a bardziej zawodnik, który fizycznie powalczy z obrońcami, zastawi piłkę i odegra do partnera. I kto wie, czy testowany napastnik nie będzie idealnym uzupełnieniem dla rosłego Niżnikowskiego. Jeśli będzie wykorzystywał sytuacje wypracowywane przez kolegów, z pewnością zapracuje na miano pabianickiego… Andrija Szewczenki.

Włókniarz: Nowacki – Stokłosa, Mendak, Acela, Jarych – Nazarczyk, Mucha, Szczegodziński, Łopatecki – testowany, Niżnikowski. Na zmiany: Gajewski, Zieliński.

Drugi zespół wygrał z KAS Konstantynów 3:1 (1:0) po golach Sebastiana Dreslera, Adama Bielawskiego i Radosława Maćczaka.

Włókniarz II: Waszczuk – Bieliński, Bączał, Kamiński, Wójcik – Dobroszek, Bielawski, Stokłos, Sobytkowski, Dresler – Wołynkiewicz. Na zmiany: Prochuń, Kurasiewicz, Figura, Maćczak.

Źródło: facebook.com/Włókniarz Pabianice klasa okręgowa