Już w 2. minucie poprzeczkę „ostemplowała” Ewelina Kociołek. Potem drogi do bramki nie umiały znaleźć Karolina Pabin, znów Kociołek, Martyna Łagowska, Natalia Madaj i Anna Owczarz. Po zmianie stron rozwiązał się worek z bramkami. W 49. minucie karnego za faul na Andżelice Błoch wykorzystała Łagowska i było 1:0. Na 2:0 strzałem z dystansu podwyższyła Natalia Forc. Po strzale popularnej „Kaktus” piłka otarła się o rywalkę, myląc bramkarkę z Dmosina. „Kropkę nad i” postawiła w 73. minucie Natalia Małek, trafiając przy dalszym słupku po podaniu Joanny Sadowskiej.

PTC (kobiety) – Błękitni Dmosin 3:0 (0:0)

Gole: Łagowska 49., k., Forc 65., Małek 73.

PTC: M. Kociołek – Próbka, Łagowska, Pabjańska – Madaj (70. Karpińska), Pabin (55. Małek), E. Kociołek (70. Kowalczyk), Forc, Jakomulska (70. Sadowska) – Błoch (65. Jakóbczak), Owczarz (58. Bąbel).

W minionej kolejce PTC pokonało Zawiszę Rzgów 2:1 (1:1).

W 12. minutę akcję Karoliny Pabin wykończyła Karolina Kania i było 1:0. Kwadrans później rzgowianki wyrównały. PTC nie dało za wygraną i zgarnęło komplet punktów. Gola na wagę zwycięstwa zdobyła po indywidualnej akcji i precyzyjnym strzale Anna Owczarz.

PTC: Samiec (41. M. Kociołek) – Madaj (65. Kowalczyk), Łagowska, Pabjańska, Próbka (17. Karpińska) – E. Kociołek, Forc (55. Jakomulska), Pabin, Owczarz (65. Jakóbczak), Błoch (55. Małek) – Kania (60. Bąbel).