Zawody piłkarskie rozegrano na bocznym boisku MOSiR. Najlepsi okazali się zawodnicy z Phlips Automotive, 2. był ZWiK, 3. ZEC, 4. Philips a 5. MOSiR.

Po emocjach piłkarskich przyszedł czas na zakończenie i podsumowanie całych rozgrywek, które trwały od października poprzedniego roku. Pabianickie firmy rywalizowały w 8 dyscyplinach sportowych: tenis stołowy, piłka halowa, siatkówka, koszykówka, kometka, tenis ziemny, siatkówka plażowa, piłka nożna.

W klasyfikacji końcowej triumfował Philips z 57 pkt., drugie miejsce zajął MOSiR – 48 pkt., a najniższe miejsce na podium przypadło ZEC-owi 43 pkt. Kolejne miejsca zajęły: 4. ZWiK 28 pkt. i 5. Polfa 27 pkt. Opiekunem zwycięskiego zespołu Philipsa jest Czesław Czajka.

Dla Philipsa był to trzeci triumf z rzędu i szósty w dziewiątej edycji w ogóle. Oprócz Philipsa dwukrotnie triumfował MOSiR (I i VI edycja), a raz PaFaNa (II edycja).

Organizator MOSiR Pabianice zaprasza już teraz wszystkie pabianickie zakłady pracy do udziału w jubileuszowej X edycji, która staruje jak zawsze od października. Szczegóły pod numerem tel. 697 094 717 oraz adresem e-mail: sport@mosir.pabianice.pl