MKS II Kutno – Włókniarz Pabianice 1:1 (1:0)

Bramka dla Włókniarza: Artur Kulik 73. min

Podopieczni Leszka Rosińskiego odnieśli cenny wyjazdowy remis na trudnym terenie w Kutnie. Pozostaje jednak lekki niedosyt, gdyż w pierwszej połowie to Włókniarz dyktował warunki gry i przy lepszej skuteczności mógł prowadzić nawet 3:0. Niestety, w doliczonym czasie do pierwszej połowy bramkę do szatni zdobyli gospodarze. Po przerwie gra była bardziej wyrównana, jednak nadal z lekkim wskazaniem na Włókniarz, który wyrównujące trafienie autorstwa Artura Kulika zaliczył w 73. minucie. „W sumie zasłużony remis, choć mogliśmy pokusić się o zwycięstwo” – ocenił po meczu trener „zielonych”.

Skład Włókniarza: Damian Rzeźniczak – Rafał Kłucjasz, Łukasz Jędras, Paweł Załoga, Bartosz Sendal – Przemysław Rosiński, Mateusz Jakubowski, Artur Kulik, Kamil Zieja – Przemysław Kita, Łukasz Tyczyński.

Żółta kartka dla Włókniarza: Łukasz Jędras.