„Fioletowi” przespali pierwszą połowę, czego efektem były aż trzy stracone bramki. Pierwsza już w 5. minucie po strzale z dystansu. Kilka minut później piłkarz gości przymierzył z rzutu wolnego i było 0:2. Trzecią bramkę PTC straciło w 25. minucie po zespołowej akcji rywala.

Po zmianie stron pabianiczanie ruszyli na przeciwnika, ale pierwszy gol padł dopiero na kwadrans przed końcem. Jego autorem był Patryk Wujak. W 80. minucie na 2:3 strzelił Oskar Kaliszuk, a na dwie minuty przed końcem piłkarzy PTC wyręczył obrońca gości, pakując piłkę do siatki.

Gospodarze poszli za ciosem i nacierali do ostatniego gwizdka, lecz zwycięskiej bramki nie udało się strzelić. Po rundzie jesiennej w grupie III A Klasy PTC jest 5. (16 pkt, gole: 27-25).

PTC: Uznański – Kopka, Sikorski (46. Drewniak), Kaczmarek, Kaliszuk – Konieczny (70. T. Malinowski), Rula (46. Sobczak), Hiler, Bieliński, Szumigaj – Wujak.