„Fioletowi” pokonali 6:4 swoich młodszych kolegów z drużyny juniorów prowadzonej przez Jana Rykałę. Natomiast trenowani przez Leszka Rosińskiego „zieloni” wybrali się na mecz do Zelowa, gdzie ulegli 1:7 (1:3). Był to jednak ważny sprawdzian siły pabianiczan, bowiem imiennik z Zelowa to zespół III-ligowy. Jedyną bramkę dla „zielonych" zdobył trenujący zimą w Zelowie Damian Kozłewski, który na początku spotkania wykorzystał błąd obrońców gospodarzy i wyprowadził Włókniarz na prowadzenie. Później, pomimo kilku dogodnych okazji (m.in. poprzeczka i wybicie piłki z linii przez obrońcę), nikt nie zdołał pokonać Grzegorza Robakiewicza. Trafiali za to gospodarze, do przerwy trzykrotnie i czterokrotnie po przerwie. W obu spotkaniach wystąpiła większość zawodników będących w kadrze.