Pierwszą ligową bramkę dla GKS strzelił w 11. minucie Łukasz Pierzyński. Na 2:0 180 sekund później podwyższył Szymon Papuga. Trzeci gol to debiutanckie trafienie w nowych barwach Krystiana Smolarka. Rywale strzelili na 3:1 w 27. minucie, ale jeszcze przed przerwą dał o sobie znać najskuteczniejszy jesienią gracz GKS, Piotr Szynka, który podwyższył na 4:1.

Po przerwie trwała kanonada GKS. Do siatki Bzury trafili kolejny debiutant, Bartosz Kołodziejczyk (pozyskany z… Pogoni Szczecin!) w 50. minucie oraz niezniszczalny Szynka w 61. minucie.

- Później mieliśmy przestój w grze, co wykorzystali rywale, strzelając bramki w 66., 69. I 71. minucie – mówi Ryszard Papuga, kierownik GKS. – Na więcej im nie pozwoliliśmy, choć mecz i tak zakończył się hokejowym rezultatem.

W zespole lidera zadebiutowali: Krystian Smolarek (ostatnio Termy Ner Poddębice), Bartosz Kołodziejczyk i znany w Pabianicach, wychowanek PTC Michał Bogdan (jesienią Olimpia Karsznice).

GKS: Olejnik – Kołodziejczyk (Pestka), Ziółkowski, Kaźmierczak, Madejski – Papuga (Mąkosza), Papierz, Pierzyński (Bogdan), Smolarek (Kucharski), Szynka (Cukierski) – Drzazga.