Podopieczni Jarosława Staniaszczyka zagrali na naturalnym boisku. Spisali się świetnie. Bez problemu strzelili trzy gole dwunastej ekipie „okręgówki” skierniewickiej. Jako pierwszy do siatki trafił Rafał Rikszajd w 13. minucie, dwanaście minut później na 0:2 podwyższył Szymon Szafoni. Ten sam piłkarz ustalił wynik meczu w 78. minucie.

Włókniarz: Marciniak (46. Wach) – Jarych, Czerwiński, Mazur, Kowalski – Szafoni, Bronka (46. testowany), Becht, Rikszajd, Sobytkowski (46. Maćkowiak) – Przyk.

Druga drużyna „zielonych” przegrała z LZS-em Czarnocin 1:2 (0:1). Jedyną bramkę strzelił Dawid Acela w 60. minucie. Włókniarz II: Jędrzejczyk – Ruzga, Żabolicki, Oberle, Kocik – Kosatka, Ochal, Rikszajd, Acela – Kołacki, Wójcik. Na zmiany: Gorący, Bogusławski.

W sobotę o godz. 15.30 Włókniarz zagra pierwszy ligowy mecz – u siebie z Rosą Rosanów. W niedzielę o godz. 15.30 na stadionie przy „Grota”-Roweckiego Włókniarz II zagra z PSV Łódź.