Turniej zostanie rozegrany 13 czerwca (od godz. 9.00) na boisku Orlik przy Szkole Podstawowej nr 3 . To w ramach XXXVIII Dni Pabianic.

Do turnieju mogą się zgłosić drużyny złożone z osób pełnoletnich - pracowników oraz osób bezpośrednio związanych z firmą czy instytucją, którą reprezentują.
W jednej drużynie może być maksymalnie 10 osób. W jednej drużynie może występować (być w składzie) maksymalnie 3 zawodników grających (zgłoszonych do rozgrywek) obecnie w rozgrywkach ligowych seniorów w klasie rozgrywkowej „A” i okręgowej. Zawodnicy z wyższych klas rozgrywkowych nie mogą występować w turnieju.

Zgłoszenia przyjmuje Łukasz Stencel pod adresem e-mail: lstencel@um.pabianice.pl Można też ewentualnie zgłosić się u animatorów sportu na Orliku przy SP nr 3 w godz. 16.00 - 21.00. W zgłoszeniu należy koniecznie podać: nazwę drużyny, imię i nazwisko kapitana, adres e-mail kapitana oraz nr tel. kapitana. Liczba miejsc w turnieju jest ograniczona, dlatego też o przyjęciu zgłoszenia decyduje kolejność zgłoszeń.