Koniec sezonu piłkarskiej ligi okręgowej zbliża się wielkimi krokami. Do końca zostały nam cztery kolejki. Pierwsza z nich już dziś. O godz. 18.00 przy Sempołowskiej 6. w tabeli PTC zmierzy się z walczącą o utrzymanie Ostrovią Ostrowy. Wygrywając ten mecz, „fioletowi” mogą wyświadczyć wielką przysługę kolegom z GLKS-u Dłutów, którzy m.in. z ostrowianami rywalizują o pozostanie w V lidze.

Także o godz. 18.00 w Konstantynowie rozpoczną się derby między miejscowym Włókniarzem (8. pozycja), a pabianickim Włókniarzem (4. miejsce). Choć w tabeli dzielą ich ledwie cztery miejsca, to pabianiczanie mają na koncie o 26 punktów więcej niż rywale. W zimowym sparingu podopieczni Jacka Włodarczewskiego wygrali w Konstantynowie aż 9:1. Znając chimeryczną formę pabianiczan na wiosnę, powtórka wcale nie jest niemożliwa...

Trudne zadanie stoi przed GLKS-em Dłutów, który o godz. 18.00 zagra w Uniejowie z Termami. Ekipa z uzdrowiska zajmuje 5. miejsce, ma 38 punktów, Dłutów jest 11., ma 9 punktów mniej, ale na plecach czuje oddech Ostrovii i Zjednoczonych II Stryków. Może podopieczni Leszka Rosińskiego wzniosą się na wyżyny swoich możliwości i znajdą sposób na pokonanie rewelacyjnego „dziadka” w bramce Term, Jakuba Skrzypca?