Faworytem spotkania byli goście, zajmujący miejsce w czołówce okręgówki. Jednak dłutowianie pokazali, że na własnym boisku żaden rywal im niestraszny.

Gospodarze wyszli na prowadzenie za sprawą Kamila Borowca, który w 10. minucie znalazł sposób na bramkarza Andrespolii. GLKS z prowadzenia cieszył się jedynie minutę, ponieważ zawodnik gości pokonał Dawida Wójta. W 35. minucie Bartłomiej Grala podwyższył na 2:1. Ten sam zawodnik na pięć minut przed końcem pewnie egzekwował rzut karny podyktowany za faul na Mateuszu Żabolickim. Dłutów miał szansę na wyższe zwycięstwo, jednak w doskonałej sytuacji Rafała Sulimę zablokował obrońca.

Dzięki sobotniej wygranej, GLKS awansował na 12. miejsce w tabeli.

GLKS Dłutów – Andrespolia Wiśniowa Góra 3:1 (2:1)

Gole dla Dłutowa: Borowiec 10., Grala 35., 85.k.

Dłutów: Wójt – Stelmach, Grala, Woch, Łańcuchowski – Borowiec (Dobrzański), Ciszewski (Mosiński), Stolarek (Stawicki) – Żabolicki, Sulima.