W sobotę o godz. 15.00 na stadionie przy ul. Grota-Roweckiego piłkarze Włókniarza zmierzą się z Sokołem II Aleksandrów Łódzki. Jak na razie, wiosną „zielonym” w lidze idzie jak po grudzie, zdobyli tylko trzy punkty i z dorobkiem 22 punktów zajmują 10. miejsce w lidze. Sokół II zgromadził 31 punktów i jest 5. O przełamanie się Włókniarzowi nie będzie łatwo, lecz „zieloni” chcąc spokojnie utrzymać się w V lidze, powinni pokusić się o punkty.

O godz. 17.00 w Dłutowie rozpocznie się bardzo istotny mecz dla układu w czołówce ligi okręgowej. 3. w tabeli GLKS podejmie 4. Termy Uniejów. Jesienią dłutowianie wygrali w Uniejowie 4:3, a teraz chcą przedłużyć serię zwycięstw do trzech z rzędu. Napisalibyśmy, że w Dłutowie będzie hit tej kolejki, gdyby nie starcie w Kutnie, gdzie lider (KS Sand Bus) gra z wiceliderem (Orzeł Parzęczew).

Także o godz. 17.00 w Koluszkach na boisko wybiegną piłkarze miejscowego KKS (14. miejsce, 17 pkt.) i 9. w tabeli PTC (24 pkt.). Cichym faworytem tego starcia są „fioletowi”, którzy tej wiosny na wyjazdach zdobyli cztery punkty.

W A Klasie w sobotę o godz. 16.00 w Piątkowisku Orzeł zmierzy się z GKS-em Ksawerów, a o tej samej porze w Dobroniu Iskra w niezwykle ciekawym starciu zagra z TMRF Widzew Łódź. Burzę Pawlikowice czeka dość daleka wyprawa do Rogowa na mecz z Pogonią (sobota, godz. 16.00).