W sobotę o godz. 17.00 na stadionie w Dłutowie GLKS zagra z Ostrovią Ostrowy. To spotkanie sąsiadów z ligowej tabeli – ekipa Leszka Rosińskiego zajmuje 13. miejsce (20 punktów), beniaminek znajduje się „oczko” wyżej, ma 21 punktów. Goście wiosnę rozpoczęli od trzech wysokich porażek, jednak w ostatniej kolejce wygrali na własnym boisku ze Zjednoczonymi II Stryków 2:1 i złapali oddech. Punkty są potrzebne jednym i drugim, zatem na stadionie w Dłutowie nie powinno zabraknąć twardej, męskiej walki.

3. w tabeli Włókniarza czeka trudny wyjazd. W sobotę o godz. 13.00 podopieczni Jacka Włodarczewskiego zmierzą się w Parzęczewie z 4. w tabeli Orłem. Między obiema drużynami są tylko trzy punkty różnicy (Włókniarz 43, Orzeł 40), a gracze z Parzęczewa są wiosną w wyraźnym „gazie” – w czterech meczach zdobyli komplet punktów. Pabianiczanie na 12 możliwych punktów wywalczyli jedynie pięć.

W sobotę o godz. 17.30 w Koluszkach miejscowy KKS (9. miejsce, 24 punkty) zmierzy się z rewelacyjnym wiosną PTC. „Fioletowi” zdobyli wiosną już 10 punktów i chcą kontynuować tę passę. Koluszkowianie po zimowej przerwie wywalczyli już 9 punktów, jednak skazą na wizerunku jest ostatni blamaż z zamykającą tabelę Polonią Andrzejów. KKS poległ aż 1:6!