PTC Pabianice – Zawisza Rzgów 1:7 (1:4)

Bramka dla PTC: Przemysław Felczak

W meczu od początku dominowali piłkarze ze Rzgowa, prowadzeni przez świetnie znanego w Pabianicach Jerzego Rutkowskiego. Piłkarze z Pabianic popełniali łatwe błędy w obronie, co już do przerwy zakończyło się stratą 4 bramek. Po przerwie piłkarze Zawiszy dołożyli jeszcze trzy kolejne trafienia i, wobec tylko honorowej bramki autorstwa Przemysława Felczaka, ponieśli wysoką porażkę.
Trzeba jednak zauważyć, iż w spotkaniu tym z różnych powodów nie wystąpiło kilku czołowych zawodników PTC, jak choćby: Kacper Kosmala, Robert Kacprzyk, Robert Bomba, czy Mateusz Gromadzki.

Skład PTC: Marcin Kowalski – Paweł Drewniak, Rafał Raźniewski, Łukasz Pintera – Jakub Tybura, Rafał Komorowski, Łukasz Dziąg, Rafał Bargiel, Michał Bogdan – Piotr Szynka, Przemysław Felczak. Na zmiany: Wojciech Suchecki – Kamil Kwaśniak, Marcin Gabrysiak, Dawid Kubasiewicz.

Za tydzień start ligi. „Fioletowi” podejmować będą na własnym stadionie zajmujący 15. miejsce w tabeli LKS Gałkówek. Jesienią pabianiczanie niespodziewanie przegrali z nim 0:1, nadszedł więc czas na rewanż. Początek spotkania zaplanowano na sobotę o godz. 15.00.