Pierwszą bramkę rzucili przyjezdni, ale za chwilę po dwóch celnych trafieniach Marcina Trojanowskiego i Sebastiana Stawickiego nasi objęli prowadzenie 2:1 (7. min). Przez następne minuty graliśmy bardzo chaotycznie i nie mogliśmy zdobyć bramki, a przeciwnicy punktowali nas raz za razem i w 16. min prowadzili już 7:3. Sygnał do ataku dał Tomasz Wężyk, który obronił rzut karny wykonywany przez najskuteczniejszego w zespole gości Artura Choroszewskiego. Następnie w ciągu pięciu minut odrobiliśmy straty i objęliśmy prowadzenie 8:7. Jeszcze dwukrotnie na tablicy widniał wynik remisowy (8:8, 10:10), ale ostatecznie to my po bramce Łukasza Pielesiaka schodziliśmy do szatni, prowadząc 14:11. W drugiej połowie nadal graliśmy skoncentrowani i z minuty na minutę powiększaliśmy  przewagę i w 45. min prowadziliśmy już 24:17. Wtedy do akcji wkroczyli sędziowie z Radomia, którzy zaczęli karać raz za razem zawodników. W całym meczu obie drużyny na ławce kar siedziały 36 minut. Mecz stał się brzydki i w 50. min z gradacji kar boisko opuścił Bartosz Gościłowicz, a w 57. minucie Jakub Walocha.

Pabiks: Tomasz Wężyk, Kacper Łuczyński, Dawid Forc – Bartosz Gościłowicz 11, Marcin Trojanowski 6, Łukasz Pielesiak 5, Michał Kaflak 3, Kamil Stegliński 2, Sebastian Stawicki 2, Radosław Matyjasik 2, Adrian Nowicki 1, Jakub Walocha 1, Damian Pieczyński 1, Łukasz Pietrzykowski, Daniel Zajączkowski, Bartłomiej Kiełbasiński.