życie pabianic
Życie Pabianic numer 18/2024

Szermierka

• Florecistki na medal

Florecistki Zjednoczonych Pabianice nie odpuszczają. Dziewczyny zdominowały zawody w Warszawie

utworzono:

• Świetna forma florecistek

Dobry występ zawodniczek KS Zjednoczeni Pabianice na zawodach w Bydgoszczy. Julia Walczyk zajęła drugie miejsce

utworzono:

• Nie było mocnej na Julkę

Florecistka Zjednoczonych Julia Walczyk wygrała Memoriał Jana Nowaka (w kategorii wiekowej do lat 12). Startowało 66 dziewczyn

utworzono:

• Pekin: Socha przegrała z Ukrainką

Pabianiczanka Aleksandra Socha nie przywiezie medalu z indywidualnych zawodów szablistek na Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie

utworzono:

• Ola w sobotę powalczy o złoto

9 sierpnia o świcie w Pekinie na plansze wejdzie pabianiczanka Aleksandra Socha. O godz. 4.00 (polskiego czasu) rozpocznie się transmisja w telewizji

utworzono:

• Socha już w Pekinie

Ola Socha to jedyna pabianiczanka, która na Igrzyskach w Pekinie będzie walczyć o medale.

utworzono:

• Ola mistrzynią Europy!

Polskie szablistki (z Aleksandrą Sochą) wywalczyły złoty medal w turnieju drużynowym mistrzostw Europy w Kijowie. W finale pokonały Ukrainę 45:44.

utworzono:

• Szermierka: Julia Strachowska na podium

Zawodnicy Zjednoczonych wystartowali w silnie obsadzonym turnieju Challenge Vratislavia. Kilkoro z nich przywiozło znakomite rezultaty