Wśród kadetów srebro wywalczyli: Piotr Jarzębski, Sambel Petikyan (65 kg) i Hubert Szczech (92 kg). Brąz zdobyli: Julian Jagusiak (60 kg) oraz Igor Czyżewski (80 kg). Miejsca poza podium zajęli Łukasz Jarzębski (60 kg) oraz Jakub Michalski (71 kg).

Wśród młodzików złoto zdobył Wojciech Jagieło (35 kg), srebro wywalczyli Aleksander Jagusiak (35 kg), Kasjan Wlazłowicz (48 kg), Adrian Osiczak (62 kg), a po brąz sięgnęli: Mateusz Broniarczyk (35 kg), Robert Ejsmond (41 kg), Sargis Petikyan (52 kg), Lucjan Popecki (68 kg), Marcel Furmankiewicz (75 kg).

Poza podium uplasowali się Artur Ejsmond (41 kg), Eryk Grodzki (48 kg), Jan Iwaszkiewicz (52 kg), Dominik Drzewiecki (62 kg).

W klasyfikacji drużynowej PTC zajęło 1. miejsce na 15 klubów.

PTC walczyło także w silnie obsadzonych otwartych mistrzostwach Wielkopolski, gdzie startowali także Czesi, Słowacy i Duńczycy.

W mocowaniu zawodników z roczników 2014/15 srebro zdobył Przemysław Osiczak (25 kg), w mini zapasach złoto wywalczył Lucjan Popecki (+55kg), a brąz Dominik Drzewiecki (+55 kg).

W kategorii młodzików z brązowych medali cieszyli się Wojciech Jagieło (35 kg) i Sargis Petikyan (48 kg).