Podopieczni Przemysława Kłębowskiego, Grzegorza Szyszki oraz Sebastiana Grzelczyka zdobyli dwanaście medali, co zaowocowało pierwszym miejscem w klasyfikacji drużynowej.

Indywidualnie po złoto sięgnęli: Aleksander Jagusiak (35 kg), Robert Ejsmond (41 kg), Kordian Świniarski (44 kg), Sargis Petikyan (47 kg), Jan Iwaszkiewicz (52 kg).

Srebro zdobyli: Wojciech Jagieło (35 kg), Kasjan Wlazłowicz (47 kg), Lucjan Popecki (68 kg), Marcel Furmankiewicz (75 kg).

Brąz wywalczyli: Bartosz Kabza (41 kg), Marcel Śmiałek (47 kg), Wojciech Szwedziński (75 kg).

Miejsca poza podium zajęli: Alan Wawrzyniak, Artur Ejsmond (obaj 41 kg), Eryk Grodzki (47 kg), Dominik Drzewiecki (62 kg).

Podczas zawodów wręczono statuetki najlepszym młodzikom województwa w ubiegłym roku. Z PTC nagrody odebrali: Świniarski, Wlazłowicz, Piotr Jarzębski (47 kg), Łukasz Jarzębski (52 kg) oraz Mateusz Godlewski (57 kg).