Najlepiej spośród naszych atletów spisali się Kasjan Wlazłowicz (48 kg) oraz Sargis Petikyan (52 kg). Obaj zdobyli złote medale, co jest równoznaczne z tytułem mistrza Polski. Przy okazji Wlazłowicz obronił tytuł z ubiegłego roku.

Wicemistrzem Polski został Eryk Grodzki (48 kg), a trzech kolejnych zapaśników stanęło na najniższym stopniu podium: Mateusz Broniarczyk (35 kg), Kordian Świniarski (44 kg) oraz Lucjan Popecki (75 kg).

Na 5. miejscu zawody ukończył Wojciech Jagieło (38 kg), 7. był Jan Iwaszkiewicz (52 kg), 9. Robert Ejsmont (44 kg ) oraz Adrian Osiczak (62 kg), 13. Arturt Ejsmont (44 kg), 15. Dominik Drzewiecki (62 kg).

W klasyfikacji zespołowej PTC zajęło 3. miejsce. Był to ostatni turniej „fioletowych” przed wakacjami.