W najbliższy weekend w IKEA Łódź królować będą nowości. Powód? W asortymencie sklepu pojawiła się nowa kolekcja IKEA PS 2014. To uniwersalne produkty stworzone z myślą o ludziach, którzy są w ciągłym ruchu. Elastyczne rozwiązania skierowane są przede wszystkim do młodych duchem mieszkańców miast, którzy żyją chwilą. Wraz z początkiem tygodnia w sklepie ruszyła także akcja 50 zł za każde 500 zł wydane na wybrane meble do przechowywania. Dzięki nim utrzymanie porządku i sprawna organizacja w domu staną się proste jak nigdy dotąd.

W kolekcji znalazły się oryginalne i zadziwiające projekty spełniające oczekiwania młodych ludzi. Uwagę przykuwa na przykład stalowa szafa z kolorowym wzorem, która ze względu na swoje właściwości kamuflażu, dostosowuje się do różnych elementów wyposażenia domu, czy tworząca dekoracyjne wzory na ścianach i suficie designerska lampa. Interesującymi artykułami obecnymi w kolekcji są także sekretarzyki ze składanymi blatami, dzięki którym łatwo utrzymać porządek, a także produkty świetnie wypełniające przestrzeń w nieustawnych narożnikach.

Wraz z początkiem tygodnia wystartowała także akcja 50 zł za każde 500 zł wydane na wybrane meble do przechowywania. Oferta skierowana jest do wszystkich, którzy szukają prostych i niedrogich sposobów na utrzymywanie porządku i sprawną organizację w domu.

W ten weekend atrakcyjna oferta będzie czekać także na tych, którzy szukają mebli ogrodowych lub na taras.

Więcej informacji na temat IKEA Łódź można znaleźć na stronie: www.IKEA.pl/lodz.