Dlaczego warto postawić na stolicę Dolnego Śląska i na co zwrócić szczególną uwagę przy wyborze apartamentu we Wrocławiu pod wynajem?

Inwestycja w Apartament – Wrocław miastem wartym uwagi

Zakup apartamentu to świetny sposób na dywersyfikację portfela inwestycyjnego, czyli ulokowania kapitału w większej ilości, niezależnych od siebie instrumentów. Spływające od wynajmujących fundusze mogą posłużyć jako zabezpieczenie na przyszłość lub w razie kryzysu – stanowić dodatkowe źródło dochodu, wzmacniające codzienny domowy budżet. Wybierając miasto, w którym będzie znajdowała się nowo zakupiona nieruchomość, warto myśleć przyszłościowo. Dlatego ważne, aby metropolia przyciągała nowych mieszkańców i charakteryzowała się:

  • powstawaniem nowych miejsc pracy, 

  • bliskim dostępem do obwodnicy i lotniska,

  • rozwijającą się siecią komunikacji miejskiej,

  • dobrym dostępem do opieki medycznej,

  • licznymi ścieżkami rowerowymi,

  • obecnością renomowanych szkół oraz uniwersytetów.

Wymienione warunki spełnia stolica Dolnego śląska – apartamenty we Wrocławiu to inwestycja, która szybko przemieni się w zysk.

apartament

MojDom Deweloper Wrocław - Deweloper od 20 lat | Mojdom.com.pl

Lokalizacja, lokalizacja i jeszcze raz lokalizacja – apartamenty Wrocław pod wynajem

Poza wyborem miasta, należy również zadbać o odpowiednią lokalizację w jego obrębie. Decydując się na kupno nieruchomości pod wynajem, nie wiadomo jakie oczekiwania będą mieli przyszli mieszkańcy apartamentu, dlatego warto wybrać jak najbardziej uniwersalne otoczenie.

Młode rodziny z dziećmi ucieszą się z bliskości parków i terenów zielonych, a także sklepów i lokali usługowych takich jak restauracje z domowym jedzeniem. Studenci chętnie wynajmą mieszkanie, które jest dobrze połączone z centrum, gdzie będą zdobywali wiedzę czy spotykali znajomych. Dużym atutem będzie przynależący do nieruchomości garaż oraz wyposażenie budynku w windę. 

Apartamenty Wrocław – solidny deweloper to podstawa

Deweloper WPBM Mój Dom ma w ofercie inwestycje gotowe do zamieszkania, które cechuje wysoki standard wykończenia i komfortowa lokalizacja. Apartamenty we Wrocławiu są położone blisko centrum, dzięki czemu przyszli lokatorzy będą mogli w pełni korzystać z możliwości, jakie daje życie w metropolii.

Jeśli szukasz mieszkania pod wynajem, wejdź na stronę dewelopera i zamów ofertę. Specjaliści przygotują wyselekcjonowany zestaw apartamentów, żebyś znalazł dokładnie taką nieruchomość, jakiej oczekujesz.

 

 

WPBM "MÓJ DOM" S.A.
Arkady Wrocławskie, sekretariat: VIII piętro
53-333 Wrocław, ul. Powstańców Śląskich 2-4

oraz na naszej stronie: MojDom.com.pl

 

Źródło: MojDom Deweloper Wrocław - Deweloper od 20 lat | Mojdom.com.pl