Spotkanie w Pabianicach odbędzie się w czwartek, 7 maja w godz. 16.30 – 19.30 w hotelu Fabryka Wełny przy ul. Zamkowej 2.  Bezpłatne warsztaty będą miały charakter wykładów, prezentacji, a także indywidualnych rozmów ze specjalistami z zakresu m.in. fizjoterapii, pielęgnacji czy pierwszej pomocy u niemowląt.

Projekt MAMA WIE! jest skierowany do kobiet w ciąży oraz do osób, które właśnie zostały rodzicami. Podczas spotkania zostaną rozlosowane nagrody, a każdy z uczestników otrzyma drobny upominek.

Gościem specjalnym wszystkich spotkań będzie PawełZawitkowski - fizjoterapeuta NDT-Bobath, specjalizujący się w terapii neurorozwojowej, oddechowej i terapii jedzenia. Od lat doradza rodzicom, jak przez dotyk, ruch oraz zwariowane pomysły wspierać prawidłowy rozwój ich dzieci.

Misją przedsięwzięcia - w myśl haseł: MAMA WIE!, MAMA CZUJE!, MAMA ROZUMIE! - jest uświadomienie rodzicom, że instynkt macierzyński pozwoli im prawidłowo i z największą dbałością opiekować się dzieckiem, a zaproszeni goście poszerzą ich umiejętności i rozwieją każdą wątpliwość. Prelegenci przekażą uczestnikom rzetelną wiedzę dotyczącą pielęgnacji i rozwoju dziecka od pierwszych chwil jego życia.

Warsztaty MAMA WIE! to inicjatywa bezpłatna, dostępna dla wszystkich zarejestrowanych. Wszelkie informacje oraz formularz rejestracyjny można znaleźć na stronie www.mama-wie.pl oraz na profilu na Facebooku (www.facebook.com/warsztatymamawie). Warto się pospieszyć, ponieważ ilość miejsc jest ograniczona.