To urządzenie, które wykorzystując drgania własne pacjenta, „wychwytuje” te złe i na ich podstawie diagnozuje problem, który potem, w trakcie odpowiednio dobranej terapii, likwiduje. Innymi słowy, drgania patogenne (złe) pacjenta zamienia na dobre fizjologiczne i wysyła je do organizmu, naprawiając defekt.

Metoda ta jest bardzo powszechnie stosowana we wszystkich krajach europejskich.

 

Z powodzeniem zasłynęła z odczulania alergików na wszelkiego rodzaju alergeny, które nie pozwalają im normalnie funkcjonować, fundując przykre dolegliwości związane z łzawieniem oczu ,swędzeniem, pieczeniem, odczynami skórnymi, katarem czy nawet dusznościami i wstrząsem anafilaktycznym.

Mało kto wie, że objawem alergii często są: rozdrażnienie, bóle głowy, ciągłe zmęczenie, depresja, nerwowość, bezsenność i wiele innych. Wszystkiemu winne są alergeny, obecne niemal wszędzie, które uczulają już ponad 80% społeczeństwa!

Często leki nie pomagają, a łagodzą jedynie objawy, dając chwilową ulgę. Biorezonansem możemy pozbyć się problemu na zawsze, odczulając się na daną substancję, składnik, pyłek czy inny alergen.

Aby to stwierdzić, wykonuje się całkowicie bezbolesne i bezinwazyjne testy alergiczne i na ich podstawie ustala się program odczulania. Odczulania są całkowicie bezpieczne i z powodzeniem stosowane u małych pacjentów, którzy chętnie odwiedzają gabinet.

Biorezonansem możemy również wykonać terapię antynikotynową i wreszcie pozbyć się nałogu. Zaobserwowano 90% skuteczności już po 1 zabiegu!

Dodatkowo, w trakcie wizyty terapeuta zastosuje program odtruwający z toksyn, oczyszczający i wspomagający wydolność płuc. Całościowa terapia trwa około 1 godziny, gdzie w przyjemnym wnętrzu i w wygodnym fotelu, relaksując się, jednocześnie żegnamy się z nałogiem.

Zastosowanie biorezonansu jest znacznie szersze i pomaga między innymi w bólach różnego pochodzenia, wspomaganiu pracy różnych narządów, odtruwaniu z toksyn, wspomaganiu odporności u dzieci i dorosłych.

Nareszcie zaczynamy zauważać korzyści płynące ze wspomagania się medycyną naturalną i jej zbawienny wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie w zwalczaniu wielu dolegliwości.

Pabianiczanie już mogą korzystać z jednego z najnowocześniejszych urządzeń wspomagających terapię - w nowopowstałym autoryzowanym gabinecie firmy Monadith Biomed. Informacje i zapisy już teraz pod numerem telefonu (42) 202 13 10 lub osobiście w gabinecie Ekomed przy ul. 20 Stycznia 56. 

Gabinet Biorezonansu zaprasza na terapię od poniedziałku do piątku od 10.00 do 18.00, a w sobotę od 10.00 do 14.00. Inne godziny możliwe są po uzgodnieniu telefonicznym pod numerem (42) 202 13 10. 

UWAGA KONKURS!

Chcesz wygrać test  alergiczny (90 alergenów) o wartości 150 zł lub terapię antynikotynową o wartości 90 zł?

Odpowiedz na pytanie konkursowe: Jak walczysz z alergią lub jakimi sposobami walczysz z nałogiem palenia?

- Na kupony czekamy do 7 stycznia w siedzibie Ekomed przy ul. 20 Stycznia 56. Autorów najciekawszych odpowiedzi nagrodzimy i poinformujemy telefonicznie o wygranej - mówi konsultantka z Ekomed.