Bezpłatne półkolonie

Od 11 lutego do 15 i od 18 do 22 lutego sala zabaw Portu Łódź organizuje bezpłatne półkolonie dla dzieci w wieku 3 - 10 lat. Podczas zajęć na dzieci czekać będzie cała masa atrakcji, takich jak basen z piłeczkami czy kolorowe stroje. Dzięki grom i zabawom poprawiającym pamięć i koncentrację, dzieci bez problemu nauczą się literek. By nie zabrakło im sił czekając na rodziców, w Porcie zjedzą podwieczorek.

Port Łódź nie zapomniał również o nieco starszych dzieciach. Dla młodzieży w godz. 12.00 - 18.00 w Atrium przy IKEA odbywać się będą zajęcia sportowe. Specjalne oferty przygotował też salon gier Eurogames i tor kartingowy Le Mans.

 

— Ferie w mieście nie muszą być nudne. Wiemy, że nie każde dziecko może w tym czasie wyjechać na wymarzony odpoczynek, dlatego zapewnimy im równie dobrą zabawę w Porcie Łódź Junior. Godziny zajęć staraliśmy się dopasować do potrzeb rodziców i do ich obowiązków zawodowych, dlatego organizujemy je w dwóch turach – od godz. 10 i od godz. 15. Wszystko po to, by jak największa liczba dzieciaków mogła w nich uczestniczyć. Półkolonie są bezpłatne, nie ma konieczność rejestracji czy rezerwacji miejsca. Dodatkowo, dzieci będą mogły liczyć nie tylko na świetną zabawę, ale także posiłek podczas trwania zajęć – odpowiednio – drugie nasiadanie lub podwieczorek - mówi Emilia Lange – Cichocka, menadżer działu marketingu Portu Łódź.

Jakie atrakcje czekają w Porcie Łódź Junior podczas ferii? Najmłodsi, bawiąc się beztrosko, mogą poznać nowe zagadnienia i zdobyć cenne umiejętności podczas zajęć tematycznych. W sali zabaw do dyspozycji najmłodszych jest przebieralnia pełna kolorowych strojów, dzięki którym dzieci mogą wcielić się w każdą postać. W Porcie Łódź Junior najmłodsi mogą również skorzystać z basenu z piłeczkami, zabawek, kolorowanek, książek i maskotek. Na maluchy czeka także zjeżdżalnia oraz kącik gier sportowych na Nintendo Wii. Doświadczeni animatorzy dbają o kondycję ruchową podczas zajęć z tańca lub rytmiki. Dodatkowo, dzięki zajęciom poprawiającym pamięć i koncentrację, najmłodsi jeszcze szybciej zapamiętują pierwsze litery i radzą sobie ze szkolnymi czytankami.

— W naszej sali zabaw pokazujemy dzieciom, że świat jest niezwykle ciekawy. Najmłodsi, poprzez zabawę w kolorowym i bezpiecznym miejscu, chętniej przyswajają wiadomości i odkrywają w sobie nowe pasje — dodaje Emilia Lange – Cichocka.
Podczas gdy dzieci będą bawić się w Porcie Łódź Junior, ich rodzice lub dziadkowie mogą swobodnie udać się na zakupy i zająć się załatwianiem bieżących spraw.