Zima zagościła u nas na dobre. Dni są krótkie, szare i chłodne, co sprawia, że więcej czasu spędzamy w domu. Sprawmy więc, by był on miejscem, do którego z utęsknieniem wracamy z pracy lub szkoły. Oto jak IKEA Łódź może nam w tym pomóc.

Nic tak nie dodaje energii jak dobry sen. A ten jest możliwy tylko na wygodnym materacu i na odpowiedniej wielkości łóżku. Dlatego do 28 lutego wszyscy klubowicze IKEA Family przy zakupie łóżka z materacem lub samego materaca otrzymają 10% wartości zakupu na kartę rabatową IKEA. Ponadto w czasie trwania akcji w sklepie IKEA Łódź będzie można zasięgnąć porady fizjoterapeuty, który poprzez zadanie kilku prostych pytań pomoże nam dobrać właściwy materac. Przy zakupie nowego, ten zużyty będziemy mogli zostawić w IKEA Łódź.

Jeśli w długie, zimowe wieczory chętnie leniuchujemy przed telewizorem, powinniśmy zadbać o wygodną sofę. Tym bardziej, jeśli nasz salon jest jednocześnie pokojem gościnnym. Wówczas warto wybrać sofę rozkładaną, na której wygodnie wyśpią się odwiedzający nas przyjaciele i rodzina. Zwłaszcza że do 28 lutego na klubowiczów IKEA Family czeka wyjątkowa oferta. Przy zakupie rozkładanej sofy lub materaca do niej, IKEA Łodź zwraca 10% wartości na kartę rabatową do wykorzystania przy kolejnych zakupach.

Nie tylko odpowiednio urządzona i wyposażona sypialnia oraz pokój dzienny nadają naszym mieszkaniom przytulności. Równie ważna jest łazienka, w której zwłaszcza rano, przed wyjściem do pracy i szkoły, spędzamy sporo czasu. To w niej także bierzemy relaksującą kąpiel i szykujemy się na ważne wyjścia. Pomieszczenie to musi być więc funkcjonalne, jak też urządzone w naszym stylu. Jeśli od jakiegoś czasu myślimy o zmianach w naszej łazience, nie odkładajmy tego na później. Zwłaszcza że tylko do 28 lutego przy zakupie mebli łazienkowych IKEA zwraca 10% ich wartości na kartę rabatową.

Nic tak nie ociepla naszych wnętrz, jak otulające tkaniny. Dlatego z myślą o wszystkich, który szukają wygodnej poduszki, ciepłej kołdry i nowej, pasującej do sypialni pościeli, IKEA Łódź w trakcie trwania akcji przygotowała dwie oferty specjalne.

Do 2 lutego Klubowicze IKEA Family wszystkie kołdry i poduszki kupią 15% taniej. Natomiast w dniach 10 – 23 lutego o 15% tańsze będą dla nich wszystkie pościele.

W czasie trwania akcji IKEA Łódź organizuje także bezpłatne warsztaty z projektowania wymarzonej sypialni. Dzięki spotkaniu z ekspertem IKEA uczestnicy dowiedzą się, jak można uczynić sypialnię bardziej funkcjonalną i wygodną. Warsztat odbędzie się 30 stycznia o godz. 14.00 i 31 stycznia o godz. 10.00 w części biurowej IKEA Łódź. Zapisy prowadzone są poprzez stronę internetową pod adresem: http://www.ikea.com/pl/pl/store/lodz/warsztaty.