Czerwony dywan, światła reflektorów i profesjonalny fotograf - to wyjątkowe atrakcje, które będą czekać na dzieci w najbliższy weekend w IKEA Łódź. W specjalnie przygotowanej przestrzeni staną wybieg oraz garderoba pełna scenicznych akcesoriów: kapeluszy, boa, masek i okularów. Te i inne gadżety będą do dyspozycji dzieci, które wezmą udział w zabawie. Po przygotowaniu stylizacji maluchy zostaną sfotografowane i każdy z nich otrzyma wydrukowane zdjęcie. Dzieci będą mogły umieścić je we własnoręcznie przyozdobionej ramce, którą wykonają podczas towarzyszących wydarzeniu warsztatów. Dla najmłodszych przygotowano także wakacyjne upominki w postaci piłek plażowych i frisbee.

Akcja „Największa gwiazda w mieście” trwać będzie przez weekend 30 i 31 maja (sobota i niedziela) w godzinach 10.00-18.00. Wydarzenie odbędzie się na parterze sklepu IKEA Łódź, przy głównym wejściu.

W najbliższy weekend wszystkie dzieci będą mogły także skorzystać ze specjalnej oferty w restauracji. Przy zakupie dowolnego dania dziecięcego rodzice otrzymają dla swoich pociech bon na 100 g żelek ze Sklepiku Szwedzkiego.

IKEA Łódź przygotowała również ofertę specjalną dla rodziców, którzy chcieliby sprawić swoim dzieciom prezent z okazji Dnia Dziecka. Od 27 maja do 2 czerwca klubowicze IKEA Family wszystkie zabawki kupią 15 proc. taniej.