- Zapraszamy przez całe wakacje - mówi pracownik firmy Victory.

W budynku firmy przy ul. Kaplicznej 22/24 możemy wybierać spośród koszulek, polówek, spodni, bluz, dresów, szalików, kurtek zimowych i wiatrówek. Ceny są niskie jak nigdy dotąd. Takiej okazji, by kupić markową odzież sportową, jeszcze nie było. Warto się pospieszyć, ponieważ ilość wzorów i rozmiarów jest ograniczona. Na kiermaszu panuje zasada: kto pierwszy, ten lepszy.

- Najwięcej szczęścia mają ci, którzy mają nietypowe wymiary lub wzrost. Nie brakuje spodni czy dresów dla dwumetrowych panów i dla tych, którzy w klatce piersiowej mają 150 cm - mówi pracownica Victory. - Ale standardy też jeszcze można kupić.

Spodenki na lato również są. Te dla dzieci i młodzieży będą idealne na zajęcia w-f. Zapłacimy za nie 25 zł. Kurtkę zimową, która w sklepie kosztowała ponad 350 zł, kupimy od 90 zł. Polówki po 30, a spodnie od dresu - 40 zł. Wszystkie ubrania są I gatunku. Ci, którzy mieli dres Victory, wiedzą, że jest nie do zdarcia. Firma od 25 lat produkuje odzież sportową, rekreacyjną i korporacyjną. Ich wyroby zyskały aprobatę licznych klubów sportowych i federacji. W ich strojach zaprezentowali się sportowcy na wielu imprezach krajowych i zagranicznych, między innymi na Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie.

Kiermasz jest otwarty od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00, w sobotę zakupy można będzie robić między 10.00 a 13.00.