W weekend, 8-9 sierpnia, każdy, kto wcześniej zgłosi się do zabawy, będzie mógł poznać najdalsze zakątki Szwecji. Wszystko odbędzie się w specjalnie przygotowanym wnętrzu IKEA Łódź, gdzie odkrywając krok po kroku kolejne tajemnice, przeżyjemy niesamowitą, 30-minutową podróż. Cel jest jeden - zdobyć jak najwięcej wiedzy w jak najkrótszym czasie i zgarnąć 4 żetony, które gwarantują zwycięstwo i szansę na wspaniałe nagrody.

Idea popularnych pokoi zagadek została przeniesiona do jednego ze sklepowych wnętrz. W czterech pomieszczeniach: kuchni, salonie, sypialni i łazience, uczestnicy zmierzą się ze szwedzkimi tajemnicami. Aby wyjść z mieszkania, należy w każdym z pomieszczeń zdobyć żeton. Trafi on w nasze ręce jednak tylko wówczas, gdy poprawnie rozwiążemy postawione przed nami zadania. Jak w każdym pokoju zagadek, ogranicza nas czas – na rozwikłanie szwedzkich tajemnic mamy 30 minut. Aby wziąć udział w zabawie, wystarczy zgłosić swój zespół. Swój zespół można zgłosić pod linkiem: http://ikea-warsztaty.pl/zapisz-sie?id=108

Na każdego uczestnika czekać będą wspaniałe upominki, a trzy drużyny, którym uda się najszybciej opuścić mieszkanie, otrzymają wyjątkowe nagrody.