Fit bazar podzielony jest na trzy części tematyczne:

  • fit targ – mix produktów wspomagających zdrowy styl życia, takich jak suplementy diety czy ekologiczne dodatki,

  • fit gastro - czyli najsmaczniejsze, pełnowartościowe posiłki przygotowane przez restauratorów oraz food truckowców,

  • strefa active - okazja do zmierzenia swoich sił podczas przygotowanych atrakcji towarzyszących, m.in. wspólnych treningów, warsztatów czy spotkań i rozmów o zdrowym stylu życia i bezpiecznym dbaniu o formę.

Podczas 4. edycji wydarzenia goście zasmakują regionalnych produktów, takich jak sery korycińskie, naturalne miody czy świeżo tłoczone soki. Czekać na nich będą również kosmetyki na bazie naturalnych składników oraz produkty urozmaicające codzienne gotowanie, m.in. wyroby z konopi siewnej, egzotyczne przyprawy, kawy i herbaty czy wina z bio upraw. Wystawcy przygotowali dla gości także zdrowszą wersję masła orzechowego oraz chałwę na bazie lnu.

Fit Bazar to również miejsce, w którym goście będą mogli odpocząć delektując się najsmaczniejszymi, streetowymi wydaniami zdrowych przekąsek i dań. Falafele, podpłomyki, kawa z „piachu” czy bogate w smak i aromat dania kuchni indyjskiej gotowane na żywo przez szefa kuchni to zaledwie część z najsmaczniejszych propozycji naszych restauratorów i food truckowców.

Obok strefy powstanie pierwszy, uliczny tor kartingowy. 

Fit Bazar to także okazja do zmierzenia swoich sił w ramach wspólnych treningów na otwartej przestrzeni. Na gości czekać będą:

  • otwarte zajęcia fitness „pod chmurką” prowadzone przez Vera Sport ,

  • treningi z wykorzystaniem technologii elektrostymulacji prowadzone przez Fit Break,

  • warsztaty jazdy na wrotkach, slalomy, konkursy z nagrodami i „wrotkowe gadżety”, czyli przedsmak przed pierwszym łódzkim wrotowiskiem, które jeszcze w tym roku na stałe zagości w Strefie Piotrkowska 217,

  • warsztaty i pokazy capoeiry,

  • strzelnica oraz zawody w mini golfa,

  • warsztaty i pokazy z zajęć pilates,

  • treningi personalne pod okiem trenerów w Klubie Only You/Piotrkowska 217.

Do wygrania będą vouchery do klubu Vera Sport, konsultacje z trenerami personalnymi, bezpłatne wejściówki na zajęcia i cała moc gadżetów.

W strefie Vera Sport w sobotę i niedzielę w godzinach 11.00 – 17.00 na gości czeka moc sportowych atrakcji:

- bezpłatna analiza składu ciała,

- konsultacje żywieniowe i lifestylowe z doświadczonymi trenerami,

- porady zdrowotne,

- konkursy z nagrodami Vera Sport,

- wspólny trening crossfit,

- otwarty trening zdrowotny,

- otwarte zajęcia fitness dla każdego – w tym zajęcia dla najmłodszych.

W strefie "elektro" fitbreak - przy współpracy z BMW Tłokinski - przygotowało szereg niespodzianek:

- tylko w sobotę w godzinach 11.00 - 16.00 nastąpi prezentacja elektrycznego modelu BMW i3 - możliwość zapoznania z rewolucyjnym pojazdem dla gości wydarzenia,

- punktem kulminacyjnym będzie wręczenie nagród przez BMW Tłokinski i Fitbreak za udział w konkursie, a szczęśliwy zwycięzca wyjedzie samochodem elektrycznym z Piotrkowskiej 217 (kluczyki i samochód otrzyma na weekend) – szczegóły konkursu na Fanpage’u organizatora,

- fitbreak przeprowadzi pokazy i treningi z wykorzystaniem innowacyjnej metody elektrostymulacji mięśni; dla gości wydarzenia Fit Bazar do wygrania będą bony zniżkowe na treningi elektrostymulacyjne oraz szereg niespodzianek.

Również i najmłodsi goście wydarzenia nie będą się nudzić. W rejonie Strefy Piotrkowska 217 powstanie największa kartka z życzeniami dla Miasta Łodzi z okazji 593. urodzin. Dzieci przez dwa dni stworzą kolorową laurkę malowaną kolorową kredą z życzeniami dla Łodzi. W tym celu pomogą im profesjonalni animatorzy. Dla naszych najmniejszych gości będą również przygotowane takie atrakcje, jak bańki mydlane, zabawy z chustą oraz wielkoformatowe klocki.