My jednak znamy inne miejsca, gdzie również znajdziesz markowe ubrania - często nawet kilkadziesiąt procent taniej.

Markowa odzież - dlaczego jest tak popularna?

Markowe ubrania są popularne wśród konsumentów z wielu powodów. Przede wszystkim, jej noszenie stało się symbolem statusu, zwłaszcza wśród zamożnych osób. Wynika to z faktu, że markowe towary są często postrzegane jako produkty o wyższej jakości i wartości niż ich tańsze odpowiedniki. Mówi się również, że noszenie markowych ubrań daje poczucie przynależności - noszący je czuje się częścią większej grupy lub społeczności tylko dlatego, że kupuje to, co społeczeństwo uważa za "modne" w danym momencie.

Gdzie można kupić markową odzież?

Zastanawiasz się, gdzie kupić markową odzież? Przedstawiam Ci trzy propozycje miejsc, które warto odwiedzić w pierwszej kolejności.

Strony producentów

Najprostszym sposobem na zakup markowej odzieży jest odwiedzenie strony internetowej producenta. Można tam znaleźć najnowsze kolekcje, ale jest to dość kosztowne. Zaletą tego rozwiązania jest to, że będziesz mieć pewność, że kupujesz prawdziwe produkty danej marki. Na przykład na stronie internetowej Louis Vuitton na pewno kupisz ubrania tego producenta.

Własne sklepy internetowe ma zdecydowana większość producentów markowej odzieży. W przypadku wielu z nich to jednak tylko dodatkowy kanał dystrybucji - trudno więc liczyć na pokaźne rabaty i wyprzedaże.

Marketplace odzieżowy

Dostęp do markowych ubrań oferują również duże platformy z odzieżą. Największą z nich jest marka Zalando, ale równie dużą popularnością cieszy się między innymi Taobao. W obu przypadkach, na jednej stronie możesz znaleźć wiele światowej sławy marek i niezliczoną ilość kolekcji.

Przykładowo Zalando oferuje dostęp do takich marek jak Hugo Boss, Calvin Klein czy Adidas. Przy tym różnorodność dostępnej odzieży damskiej i męskiej na platformie jest nieporównywalna z żadnym innym sklepem internetowym. Co istotne, za jej pośrednictwem, możesz kupić również produkty bardziej butikowych marek jak DKNY, Armani Jeans, Ralph Lauren i Aldo.

Dewaer - markowe ubrania dużo taniej

Poszukują markowych ubrań warto zajrzeć również na dewear.pl. To sklep internetowy oferujący markową odzież po znacznie niższych cenach. Znajdziesz w nim końcówki kolekcji światowej klasy marek i projektantów, a także szeroki wybór akcesoriów. Nic więc dziwnego, że tak wiele osób odwiedza Dewaer w poszukiwaniu modnych ubrań, które nie kosztują kroci.