Wraz z początkiem roku szkolnego w IKEA Łódź startuje cykl warsztatów dla dzieci, którego tematem przewodnim będą szkolne gadżety. Podczas czterech weekendów maluchy wspólnie z animatorami prowadzącymi zajęcia przygotują lub ozdobią przedmioty, które przydają im się każdego dnia w szkole. Pierwszy z warsztatów już w tę sobotę i niedzielę, w godzinach 12.00 – 18.00.

6 – 7 września

Pudełko na drugie śniadanie

Podczas pierwszych warsztatów ozdobimy szkolne pudełka na drugie śniadanie kolorowymi naklejkami. Dzięki nim będą widoczne z daleka i nie pozwolą o sobie zapomnieć podczas porannych przygotowań.

13 – 14 września

Filcowe przywieszki do kluczy

Tym razem przygotujemy filcowe i materiałowe przywieszki, dzięki którym łatwo będzie znaleźć klucze w plecaku czy szkolnej torbie, a trudniej zgubić podczas szkolnych przerw.

20 – 21 września

Przeorganizer

W trakcie tych warsztatów dzieci wykonają ramki, w których będą mogły zapisać swoje codzienne obowiązki lub szkolny plan lekcji. To doskonały gadżet, dzięki któremu nie zapomną o odrobieniu pracy domowej, czy zabraniu przyborów na zajęcia plastyczne.

27 – 28 września

Kubek na pastę i szczoteczkę

Podczas ostatnich warsztatów dzieci ozdobią swoje łazienkowe kubeczki. Kolorowe, będą znacznie bardziej zachęcać do regularnego mycia ząbków.

Wszystkie warsztaty odbywać się będą w soboty i niedziele, w godzinach 12.00 – 18.00 pod czujnym okiem animatorów. Na zajęcia zapraszamy do Restauracji IKEA Łódź.