W sierpniu IKEA Łódź zaprasza dzieci na kontynuację wielkiej, wakacyjnej wyprawy. Mali podróżnicy będą mogli stworzyć własne bańki mydlane, wybiorą się do dżungli, poznają taneczne zwyczaje mieszkańców muzycznej wioski, a na koniec odnajdą tajemniczą skrzynię, na którą polowali przez całe wakacje. A wszystko to w Czarodziejskim Lesie Smaland – bezpłatnej sali zabaw dla dzieci. Ponadto w Parku Śniadaniowym, w którym przez całe wakacje funkcjonuje strefa relaksu IKEA Łódź, przez trzy najbliższe soboty sierpnia będzie można pograć w rodzinne gry.

Wakacyjne warsztaty odbywać się będą codziennie w godzinach otwarcia sklepu IKEA Łódź, w Czarodziejskim Lesie Smaland, czyli sali zabaw usytuowanej przy wejściu do IKEA Łódź (przy ruchomych schodach).

Natomiast przez trzy najbliższe soboty (6, 13 i 20 sierpnia) w strefie IKEA Łódź, zlokalizowanej w Parku Śniadaniowym (na terenie Parku Źródliska, przy kawiarni Tubajka), animatorki będą zapraszać dzieci i rodziców do udziału w specjalnie przygotowanych grach i zabawach rodzinnych – będą m.in. rzutki, puzzle tangram, śmieszne kostiumy i kultowa gra w gumę. To doskonała okazja do spędzenia wesołych chwil w rodzinnym gronie.