Najbliższa edycja Instytutu Inspiracji w Porcie Łódź odbędzie się w weekend 5-6 lutego. Tematem przewodnim będzie poszukiwanie trendów na zbliżający się sezon wiosenny.

– W najbliższych tygodniach nasi eksperci zapoznają gości Instytutu z trendami w modzie i makijażu, które będą obowiązywać wiosną. Spośród najnowszych pomysłów wprost z wybiegów, wybiorą dla każdego te, które najlepiej podkreślą atuty urody i sylwetki – informuje Emilia Lange-Cichocka, menadżer działu marketingu Portu Łódź.

Gośćmi specjalnymi Instytutu Inspiracji w lutym będą styliści marki Olimpia. Olimpia to łódzka firma obecna na rynku od 60 lat. Dzięki wysokiej jakości i dobremu wzornictwu, ubrania sygnowane tą marką cieszą się uznaniem nie tylko wśród łodzianek. Ich fanką jest m.in. prezenterka telewizyjna Anna Popek.

Na wszystkich zainteresowanych zmianą wizerunku eksperci Instytutu oraz styliści marki Olimpia czekać będą w punkcie konsultacyjnym znajdującym się w Strefie Ocean obok fontanny Rozgwiazda oraz perfumerii Douglas i Sephora. Na indywidualne spotkania ze stylistami można zapisać się osobiście w Punkcie Informacji w Atrium lub poprzez formularz dostępny na stronie internetowej www.portlodz.pl.