Część żaków broni jeszcze prace dyplomowe, niektórzy zmieniają miejsce zamieszkania, a jeszcze inni poszukują atrakcyjnych ofert abonamentowych na telefon, telewizję czy Internet dla studenta.

Wielu dostawców Internetu, telewizji czy telefonii ma świadomość, że październik i listopad to dla części studentów nadal dość burzliwy okres. Dlatego też oferowane przez nich promocje studenckie często nie kończą się wraz z rozpoczęciem roku akademickiego. Nie inaczej jest w przypadku propozycji łódzkiej firmy TOYA, w której do 30 listopada 2020 roku można skorzystać z atrakcyjnej oferty Internetu studenckiego. Na czym ona polega i dlaczego powinna zainteresować zarówno samych studentów, jak i osoby wynajmujące im mieszkania?

Oferta Internetu na miarę potrzeb studenta

Niektórzy studenci wynajmują mieszkanie na stosunkowo krótki czas, na przykład tylko do końca roku akademickiego, w związku z czym nie chcą zawierać długoterminowej umowy na Internet. Tymczasem standardowe oferty przewidują konieczność związania się z usługodawcą na okres 12 czy 24 miesięcy. Tacy usługodawcy jak TOYA oferują jednak możliwość podpisania umowy na optymalny dla studenta okres, czyli 7, 8 lub 9 miesięcy. Oznacza to, że wykupując Internet studencki w listopadzie, można korzystać z usługi do czerwca, lipca lub sierpnia. Co więcej, można też zawiesić umowę na czas wakacji, a następnie kontynuować ją po rozpoczęciu nowego roku akademickiego. Dzięki temu nie trzeba martwić się niepotrzebnymi formalnościami czy kosztami, jakie mogłyby się pojawić w przypadku jej przedterminowego zakończenia. 

Dobry Internet dla studenta w atrakcyjnej cenie

Szybki, stabilny i niezawodny Internet jest niezbędny, by móc sprawnie korzystać z wszelkich dostępnych usług online. Stanowi przepustkę do komfortowego oglądania filmów, słuchania muzyki, grania w gry czy też korzystania z innych zasobów internetowych. Dla studentów ważne jest jednak również to, aby był on dostępny w możliwie najniższej cenie i dopasowany do ich potrzeb. W TOYA można znaleźć wysokiej jakości internet studencki, który występuje w trzech różnych wariantach prędkościowych i cenowych (najtańszy kosztuje 45,90 zł i oferuje prędkość do 150 Mb/s). Wszystkie pakiety zapewniają dostęp do dwuzakresowego, bezprzewodowego WiFi Plus, które może obsłużyć nawet do 32 urządzeń. Gwarantuje ono zatem płynne działanie Internetu także w mieszkaniach, które są wynajmowane przez kilku studentów.

Połączenie telewizji z Internetem studenckim

Studentów, którzy chcą korzystać zarówno z Internetu, jak i telewizji, może zainteresować oferta na Telewizję studencką, razem z Internetem. Decydując się na zakup usług w pakiecie od jednego dostawcy, można uzyskać niższy abonament, niż wybierając oferty dwóch różnych usługodawców. Sama umowa na telewizję z Internetem studenckim również może być zawarta na dogodny okres 7, 8 lub 9 miesięcy. Co ważne, pakiety Internetu i telewizji można łączyć w pełni swobodnie, aby otrzymać kombinację idealnie dopasowaną do własnych potrzeb. Przykładowo: za podstawowy pakiet Internetu i telewizji trzeba zapłacić 65,80 zł. Co się na niego składa? Najtańszy pakiet internetu, oferujący prędkość do 150 Mb/s, który kosztuje 45,90 zł i podstawowy pakiet telewizji, gwarantujący dostęp aż do 91 kanałów za 19,90 zł. Więcej o szczegółach promocji dla studentów można przeczytać tutaj: https://toya.net.pl/studencki.

Inne zalety oferty studenckiego Internetu

Studenci, którzy chcieliby uzyskać dostęp do dodatkowych pakietów telewizyjnych, mają do wyboru: HBO GO, Eleven czy FilmBox On Demand. Wykupując jedynie pakiet Internetu studenckiego, będą mogli korzystać z nich na komputerach i urządzeniach mobilnych, natomiast wybierając Internet z telewizją – dodatkowo poprzez odbiornik telewizji cyfrowej. Co więcej, niezależnie jaką wybiorą opcję, jako Abonenci TOYA, będą mogli kupować tańsze bilety na wydarzenia organizowane w łódzkiej Wytwórni.

Należy podkreślić, że z oferty mogą skorzystać zarówno studenci wynajmujący dane lokum, jak również właściciele mieszkań, u których zameldowana jest co najmniej jedna osoba o statusie studenta. Osobom, które nie spełniają tego kryterium, ale poszukują atrakcyjnego Internetu dla siebie, może przypaść do gustu standardowa oferta usługodawcy: https://toya.net.pl/internet.