Zakup fotelika samochodowego, krzesełka do karmienia czy przede wszystkim wózka, powinien być dobrze przemyślanym wyborem. Zanim młodzi rodzice zdecydują się na kupno odpowiedniego produktu, sprawdzają jego walory, zalety oraz wady. Często porównują wybrane produkty z innymi, by dzięki temu móc podjąć właściwą decyzję.

Rodzice poszukujący wielofunkcyjnego wózka dla dziecka, ceniący sobie nowoczesność oraz funkcjonalność wybieranych produktów, z pewnością docenią innowacyjny wózek Quinny Moodd. Jest to wózek niezwykle stylowy i zarazem innowacyjny, stworzony dla każdego, kto lubi odważne oraz nowoczesne rozwiązania. Wózek ten jest nie tylko idealny dla rodzica, ale przede wszystkim dla dziecka, który może z niego korzystać od urodzenia do ukończenia 3,5. roku życia.

Wózek Quinny Moodd w pozycji złożonej zajmuje bardzo mało miejsca. Gondola przystosowana jest do całkowitego, wręcz płaskiego złożenia, a stelaż wózka jest tak łatwy w obsłudze, że wraz z pociągnięciem rączki składa się sam. Gondola dostępna jest także w wersji nieskładanej. Quinny Moodd jest wózkiem, który jest jednym z niewielu wózków, który posiada możliwość zmiany wózka z 3- na 4-kołowy. W tym celu należy wpiąć nową część – oś z czterema kołami, jest to niezwykle prosty i szybki sposób zmiany designu wózka.

Wózek Quinny Moodd jest wózkiem, który dzięki odpowiedniej amortyzacji bez problemu radzi sobie w miejskiej dżungli, po nierównościach nawierzchni, a nawet dziurach. Jak na wielofunkcyjny wózek przystało, Quinny Moodd wyposażony jest w wersję spacerową – kubełkową, który posiada dwie pozycje spacerowe, w tym pozycję leżącą oraz możliwość zmiany kierunku siedziska. Regulowana jest również rączka wózka, dzięki czemu wózek może być prowadzony przez niską i wysoką osobę. Wózek ten wykonany jest z wodoodpornych materiałów, które zapewniają komfort używania, pokrycie wózka jest zawsze suche i schludne.