Tylko do piątku 12 grudnia możemy wybrać się na łowy po świetną, markową, znakomicie uszytą odzież. Na co dzień kolekcje te możemy kupić w firmowych butikach w całej Polsce. Na pabianickim kiermaszu są dużo tańsze. Jest bardzo popularny i cały czas są dokładane nowe modele.
 
- Sprzedajemy końcówki kolekcji, pojedyncze sztuki, które zostały po sezonie. Oprócz odzieży są świetne skórzane buty, również kozaki – wyjaśnia Agnieszka Sielska, właścicielka butiku.
 
Wielki kiermasz tradycyjnie mieści się na pierwszym piętrze w budynku Pabii (Warszawska 44/50).
To raj dla amatorów markowej odzieży. Na wieszakach znajdą ciekawe modele męskie i damskie z kolekcji Campione, casualową kolekcję Sandwich. Już od 80 zł kupimy bardzo wygodne spodnie MAC (Niemcy) i Jocavi (Hiszpania). W Galerii Łódzkiej takie spodnie kosztują od 400 do 500 zł. Koszule Campione będą od 100 zł, a t-shirty od 50 zł. 
Na świąteczny wypad w góry przydadzą się dresy, pikowane kamizelki, bluzy. Ich ceny zaczną się od 100 zł.
 
- To nowe, pełnowartościowe rzeczy. Niestety, nie mamy pełnej rozmiarówki, ale wybór jest duży, więc z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie – wyjaśnia właścicielka.
 
Na panów czekają kurtki Campione, które normalnie kosztują 980 i 1.600 zł. Teraz będą po 300-350 zł. Pana ubierzemy też w koszulę, sweter, kamizelę pikowaną, spodnie, bluzy.
 
Kiermasz od poniedziałku do piątku w godz. 10.00-18.00.