Klimatyzacja domowa jest coraz popularniejszym rozwiązaniem. Zapewnia ona komfort termiczny wewnątrz domu, umożliwiając utrzymanie odpowiedniej temperatury i wilgotności powietrza.

Zalety klimatyzacji w domu

Komfort termiczny

Specjaliści z Instal- Tech podkreślają, że jedną z najważniejszych zalet klimatyzacji w domu, jest komfort termiczny. Wystarczy określić temperaturę, która najbardziej nam odpowiada, a zapomnimy o gorączce panującej za oknem. Dzięki temu jesteśmy bardziej efektywni, a sen jest przyjemnością. Oprócz tego utrzymujemy odpowiedni poziom wilgotności, temperatury i zapominamy o zanieczyszczeniu.

Instal- Tech

Rozwiązanie dobre dla zdrowia

Choroby serca, układu oddechowego czy krwionośnego to tylko niektóre przykłady, kiedy to wysoka temperatura wpływa negatywnie na nasze zdrowie. Odpowiednio przygotowane pomieszczenie zapewnia komfort, ale przede wszystkim chroni przed wieloma negatywnymi skutkami.

Łatwiejsza praca zdalna

W czasach home office istotne jest dostosowanie domowego biura. Klimatyzowane pomieszczenie zwiększa naszą koncentrację. Możemy zapomnieć o problemach ze skupieniem i prawidłowo wykonywać polecenia. Zapewniamy sobie taki sam komfort, jak w nowoczesnym biurze.

Wysoka jakość powietrza

Jeśli zależy Ci na większej wydajności i wygodnie to ważne jest także to, jakie funkcje ma klimatyzacja. Firma Instal- Tech w swojej ofercie ma klimatyzatory różnych firm m. in. Kaisai, Rotenso, TCL, LG, Mistral, AUX stosowane w domach i biurach. Warto zwrócić uwagę na modele, które dodatkowo oczyszczają powietrze, ale też pozwalają utrzymać właściwy poziom wilgotności powietrza.

Instal- Tech

- Wspólnie z klientem dobieramy odpowiedni sprzęt do jego potrzeb.- mówi właściciel. -Oczywiście również zajmujemy się serwisem i czyszczeniem klimatyzatorów. Posiadamy wszystkie potrzebne uprawnienia typu f- gaz, SEP elektryczne oraz wentylacyjne.

Decydując się na nowoczesny sprzęt możemy zapomnieć o problemie suchego powietrza. To jest bardzo ważny aspekt dla osób mieszkających w blokach a szczególnie w wieżowcach, gdzie bardzo często jest kłopot z otwarciem okien.

 

Jeżeli masz wątpliwości, potrzebujesz fachowej pomocy? 

Zadzwoń odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Tel. 513 985 242

Instal- Tech