Zapraszamy Państwa do wspólnego pisania jej historii!

Loft 74 powstał z pasji. Z pasji do spędzania niezwykłych momentów wśród przyjaciół, w ciepłej atmosferze przy wyśmienitej kawie i domowych smakołykach. Jesteśmy szczęśliwi, że możemy zaprosić Was do takiego właśnie miejsca. Znajdziecie tutaj wyjątkowe wnętrza, oddające pabianicki, industrialny charakter w połączeniu z rodzinnym ciepłem i przytulnym klimatem. 

Loft 74 to doskonała kuchnia. Wierzymy, że jakość jedzenia wyznaczają naturalne składniki i wyjątkowe receptury. W efekcie, możemy zaproponować menu pełne różnorodnych smaków. Na początek przygody z naszą kuchnią proponujemy cieszące się ogromnym powodzeniem wegańskie zupy – krem z pomidorów lub indyjską zupę dahl z soczewicą. Kolejnym krokiem mogą być propozycje dań głównych, wśród nich np.: naleśniki bolognese, tarta z kurczakiem i warzywami lub sałatka z łososiem. Czas deseru może oznaczać wybór klasyków, takich jak sernik śmietankowy lub szarlotka na gorąco z lodami waniliowymi. Być może jednak skusicie się na brownie z lodami lub niespodziankę, czyli nasze ciasto dnia? A może jeszcze coś innego? Wybór należy do Was, a my zadbamy o to, aby wszystko, co wybierzecie, stanowiło idealne dopełnienie Waszych dobrych chwil w Loft 74. 

Znakiem jakości opatrzyliśmy także kawę. Odnajdziecie u nas wyjątkową mieszankę, opracowaną i stworzoną specjalnie dla Was. Naszą kawę wypalamy w lokalnej palarni, dzięki czemu otrzymujecie doskonały smak i aromat w każdej filiżance. Wyjątkowość tej kawy możecie docenić również w domu, kupując nasze ziarno w specjalnie przygotowanych opakowaniach 250 g. 

Wiemy, że doskonałe jedzenie wymaga odpowiedniej oprawy, dlatego proponujemy wyśmienite wina białe i czerwone, koktajle, prosseco oraz wybór piw. W naszym menu znajdziecie również prawdziwą włoską czekoladę na gorąco, lemoniady w różnych smakach oraz wyborne herbaty czarne, zielone i owocowe. Dodatkowym smaczkiem są cudownie rozgrzewające, cieszące się ogromnym powodzeniem herbaty zimowe z owocami i przyprawami. 

Szczególnie gorąco zapraszamy Was do Loft 74 podczas zbliżających się walentynek, które będą u nas wyjątkowym wydarzeniem. Przygotujemy dla Was specjalne menu, a w piątkowy wieczór zaproponujemy muzykę na żywo z romantycznymi (i nie tylko) przebojami zaaranżowanymi na gitarę i vocal.

Do spędzania wyjątkowych chwil w Loft 74 zapraszamy od poniedziałku do czwartku i w niedziele w godz. 12.00–20.00 oraz w piątki i soboty w godz. 12.00–22.00.

Dołączcie do nas na Facebooku: https://www.facebook.com/Loft74-100515318107222/ oraz Instagramie: loft74pabianice i na bieżąco otrzymujcie informacje na temat aktualności w Loft 74.

Specjalnie dla czytelników Życia Pabianic mamy 5 voucherów na „menu degustacyjne”, w ramach którego będziecie mogli poznać wyjątkowe smaki Loft 74. Aby otrzymać voucher, prześlijcie do 13 lutego do godziny 15 na adres konkurs@zyciepabianic.pl maila z hasłem „Loft 74 – tu spędzisz wyjątkowe chwile” i weźcie udział w losowaniu. Losowanie i przekazanie voucherów przeprowadzi redakcja ŻP.

Zapraszamy do udziału w naszej degustacyjnej zabawie!