W kwietniu w IKEA Łódź pojawiła się nowa, ekscytująca seria zabawek do żonglowania, ćwiczenia równowagi, huśtania, a nawet robienia salt. Kolekcja powstała dzięki współpracy z wiodącą szwedzką grupą cyrkową Cirkus Cirkör, aby rozwijać u dzieci umiejętności równowagi, koncentracji, koordynacji, a także interakcje społeczne. Seria ta stała się inspiracją do przygotowania majówki w iście cyrkowym klimacie. Na maluchy czekać będzie zatem moc atrakcji, a wśród nich zabawy z prawdziwymi klaunami, balonowe warsztaty oraz malowanie buziek. Mnóstwa frajdy dostarczą również zabawne fryzury, które stworzą dzieciom fryzjerzy z saloniku fryzjerskiego „Fryzjerek”.

Podczas majówki w IKEA Łódź nie zabraknie także atrakcji dla miłośników tańca. Tym razem dzieci będą miały okazję wziąć udział w warsztatach tanecznych, prowadzonych przez łódzką Szkołę Tańca Family Dance. Bogaty program zajęć pozwoli najmłodszym spróbować swoich sił w różnorodnych technikach tanecznych.

Majówka w IKEA Łódź będzie pełna nie tylko cyrkowych, ale i kulinarnych atrakcji. 2 i 4 maja w godzinach 13.00–17.00 odbędą się pokazy gotowania na żywo.

W majówkowy weekend w IKEA Łódź znajdziemy również masę cenowych ofert specjalnych:

- oferta -15% na meble ogrodowe,

- oferta -10% na wybrane zabawki,

- oferta -10% na sofy ze zdejmowanym pokryciem i pokrycia,

- oferta specjalna na obrazy MYRARP 140x100 cm w cenie 59,99 zł,

- dodatkowo w dniach 2 – 5 maja na klientów IKEA Family czekać będzie oferta -15% na osłonki i doniczki do kwiatów.

Na majówkową frajdę IKEA Łódź zaprasza 2 i 4 maja w godzinach 12.00 – 18.00.

1 i 3 maja sklep będzie nieczynny.