Najważniejszym miejscem w IKEA Łódź w najbliższych dniach będzie dział dziecięcy. To tam stanie darmowa fotobudka, w której dzieci i dorośli będą mogli zrobić sobie serię wyjątkowych zdjęć, a następnie zabrać je ze sobą do domu. Do zdjęć będzie można pozować w zabawnych akcesoriach: maskach, czapkach, perukach.

Tuż przed kasami zlokalizowany zostanie kącik małego artysty, w którym staną sztalugi i różnorodne akcesoria do rysownia. Tam milusińscy będą mogli rozwinąć swój talent. Dopingować ich będą rodzice, którzy dodatkowo będą mogli napić się kawy i zjeść coś słodkiego. Dla wszystkich przygotowano rodzinne konkursy, w których do wygrania są m.in. zaproszenia na Falę i do wytwórni bajek Se-ma-for.

Czy to salon, kuchnia czy sypialnia – wszędzie tam dzieci powinny robić to, do czego mają największe prawo, czyli bawić się. Dlatego od środy, 25 maja, w niemalże wszystkich sklepowych wnętrzach pojawią się zabawki – miękkie pluszaki, drewniane kolejki czy kolorowe tunele, idealne do zabawy np. w chowanego. IKEA Łódź chce pokazać, że każda domowa przestrzeń jest idealna do bycia razem z dziećmi.

Od 25 maja do 1 czerwca za okazaniem karty IKEA Family wszystkie zabawki w IKEA Łódź będą tańsze o 15%. Dotyczy to zarówno pluszaków, gier, jak i drewnianych kloców, kolejek czy serii MALA.