1. Bali
  2. Sri Lanka
  3. Gran Canaria
  4. Teneryfa

Biuro podróży https://dreamtours.pl/ oferuje wakacje na najwyższym poziomie na wielu europejskich i azjatyckich wyspach. Wybierając tę najbardziej odpowiednią, zwróć uwagę na klimat, porę roku oraz dostosowanie oferty do potrzeb całej rodziny.

Bali

Bali to wyspa położona w Indonezji, w Azji Południowej. Co roku przybywa na nią tysiące turystów, których kusi egzotyczny klimat i obietnica spokojnych wakacji oraz egzotycznych wycieczek po okolicznych zabytkach. To także raj dla surferów – oceaniczne wody, chociaż nie są szczególnie ciepłe, to sprzyjają miłośnikom aktywności na desce. Atrakcyjną wycieczkę na Bali oferuje https://dreamtours.pl/wakacje/indonezja/bali.

Sri Lanka

Sri Lanka jest kolejnym miejscem w Azji wartym odwiedzenia. To wyspiarskie państwo znajduje się na wyspie Cejlon oraz okolicznych wysepkach. Sri Lanka kusi głównie amatorów herbaty – na wyspie można spróbować wielu rodzajów tego naparu oraz zobaczyć herbaciane pola. Wybierać można spośród wycieczek tradycyjnych – z pobytem w hotelu all inclusive, lub objazdowych – oba rodzaje ofert znajdziesz na https://dreamtours.pl/wakacje/sri-lanka.

Gran Canaria

Egzotyczne wakacje czekają turystów także w Europie, m.in. na hiszpańskiej wyspie Gran Canaria. To najbardziej popularna wyspa, wchodząca w skład Wysp kanaryjskich. Z wycieczki w ten region Hiszpanii będą zadowolone rodziny z dziećmi – wyspa jest dobrze przystosowana do odwiedzin najmłodszych turystów. Rezerwat przyrody, ekskluzywne hotele i wiele atrakcji turystycznych sprawiają, że wycieczki z https://dreamtours.pl/wakacje/gran-canaria cieszą się bardzo dużą popularnością przez cały rok.

Teneryfa

Teneryfa to kolejna hiszpańska propozycja. Podobnie jak Gran Canaria, wchodzi w skład Wysp Kanaryjskich i jest doskonałym wyborem o każdej porze roku –nawet w zimie temperatura spada maksymalnie do 15 stopni. Na Teneryfę można wybrać się na romantyczny wyjazd lub rodzinną wycieczkę, każdy znajdzie dla siebie odpowiednie atrakcje. To miejsce ma bogatą historię, której pozostałości, np. piramidy lub Casa de los Balcones, przyciągają tysiące turystów rocznie. Warto sprawdzić oferty wycieczek na Teneryfę na https://dreamtours.pl/wakacje/teneryfa i zarezerwować jedną z nich, aby cieszyć się ekskluzywnymi wakacjami za niską cenę.