Dziecięcy świat pełen jest barw, kształtów i obrazów, które maluch poznaje każdego dnia. Dzięki nim uczy się otaczającego go życia i rozwija swoją wyobraźnię. Warto inspirować dziecko do przelewania tego, co widzi wokół siebie na papier. W tym celu możemy wykorzystać serię MÅLA, która teraz dla wszystkich Klubowiczów IKEA Family jest dostępna 15% taniej. To niezbędnik każdego małego artysty.

IKEA Łódź przygotowała ofertę dla wszystkich Klubowiczów IKEA Family, którzy chcieliby zainspirować swoje szkraby do malowania i rysowania.W dniach 22-25 sierpnia wszystkie zabawki i produkty dla małych artystów z serii MÅLA dostępne będą 15% taniej. Są to akcesoria, które pomogą w rozwijaniu motoryki, umiejętności nawiązywania kontaktów i logicznego myślenia. Wszystko to poprzez wcielanie się w role, pracę wyobraźni, pomysłowość i ruch. Dzięki nim stworzymy dzieciom ich wymarzony domowy plac zabaw.

Oprócz markerów, farb, pisaków czy stempli w kolekcji znajdziemy między innymi dwustronną sztalugę: po jednej znajduje się biała tablica do malowania flamastrami, a po drugiej czarna do rysowania kredą. Wśród produktów jest także zapinany na rzep fartuch, który uchroni ubranka dzieci, na przykład przed pochlapaniem farbami.

Warto pamiętać, że do końca sierpnia obowiązuje także oferta -15% na wszystkie krzesła biurowe oraz biurka MICKE dla Klubowiczów IKEA Family.